SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV/ŘIDIČ MOTOR.VOZ.tř.C

aktualizováno před 19 dny
CONTIMADE s.r.o. Kaňovice, Česko Hlavní pracovní poměr 185,- CZK za hodinu

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

Přijímá a manipuluje zboží pomocí VZV
Vyskladňuje zboží ze skladu do výroby a zpět pomocí VZV
Vydává zboží do výroby v centrálním skladu u přepážky
Vyzvedává zboží od dodavatelů dodávkou – nutné řidičské oprávnění třídy C a průkaz profesní způsobilosti (dané oprávnění výhodou)
Ostatní manipulace v rámci areálu

POŽADUJEME:

Spolehlivost a odpovědnost
SOU, SŠ vzdělání
Praxi na vysokozdvižném vozíku
Řidičské oprávnění skupiny C a průkaz profesní způsobilosti (výhodou)
Možnost časem vyškolit na autojeřáb dle platné legislativy

CO VÁM NABÍZÍME:

Práci na hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
Zajímavou a různorodou pracovní náplň
Příspěvek na penzijní připojištění
Zvýhodněné stravování
Plat Kč 185,-/hod (dle zkušeností)
13. a 14. plat
Nové, moderní výrobní prostory a zázemí
Zázemí stabilní ryze české výrobní společnosti
Nástup možný ihned nebo dle dohody