Vedoucí nákupu výrobního závodu

aktualizováno před 5 dny
NTS Prometal
Management
Slavičín, Česko Hlavní pracovní poměr dohodou
Personalista

Gabriela Králíková

gabriela.kralikova@nts-group.nl
774177023

Do našeho týmu nákupu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Vedoucí nákupu výrobního závodu.

Nabízíme:

  • Za poctivou práci poctivou odměnu
  • Lidský přístup a podpora kolegů při Vašem zapracování,
  • Kariérní růst
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky ( e- stravenku)
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevové programy při nákupech spotřebního zboží
  • Zvýhodnění tarify na volání
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Sociální program
  • Jazykové kurzy v rámci pracovní doby
  • Firemní akce
  • Volné vstupy na plovárnu

Od kandidáta požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru strojírenství, technologie, ekonomika
  • Praxe v nákupu na mezinárodní úrovni
  • Komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Samostatné rozhodování
  • Zkušenosti s vedením malého týmu výhodou
  • ŘP sk.B

Náplň práce:

  • Vyhledávání nejvhodnějších dodavatelů v ČR a v zahraničí
  • Jednání s dodavateli, dojednávání rámcových podmínek spolupráce
  • Příprava nákupních pravidel pro operativní nákup
  • Spolupráce s vnitropodnikovými útvary
  • Podpora rozvoje strategie nákupu (na úrovni CZ)
  • Vedení týmu, jeho motivace a podpora