Technolog

aktualizováno před 19 dny
RPG Recycling Uherský Brod, Česko Hlavní pracovní poměr 35 000,- až 50 000,- CZK měsíčně Služební automobil
Mobilní telefon
Personalista

Kateřina Burešová

personalista@rpgrecycling.cz

  • Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • časovou flexibilitu
  • komunikativního a spolehlivého kolegu s reprezentativním vystupováním

Náplň práce:

  • návrh a tvorba technologických postupů, návodů a technické dokumentace pro výrobu
  • stanovování výrobních norem se zpětným vyhodnocením
  • tvorba cenových kalkulací
  • optimalizace současných výrobních postupů
  • zavádění nových produktů ve výrobě
  • práce s interním informačním systémem

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • nástup IHNED nebo dohodou
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonům uchazeče
  • veškeré prostředky a podporu nezbytnou pro výkon činnosti
  • profesní růst
  • firemní benefity
  • práce ve stabilní společnosti
  • možnost dalšího rozvoje a vzdělávání