Konstruktér

aktualizováno před 6 dny
SIMPLEHIRE Slavičín, Česko Hlavní pracovní poměr 30000 - 35000 Kč
Personalista

Aleš Velisek (SIMPLEHIRE)

velisek@simplehire.cz
+420 731 133 990

Požadujeme:

-                 SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru

-                 Výborná znalost CAD kreslících systémů (3D prostředí Solid Works výhodou)

-                 Znalost NJ nebo AJ výhodou

-                 Velmi dobrá orientace ve čtení strojírenské výkresové dokumentace

-                 Důslednost, samostatnost a  spolehlivost v plnění svěřených úkolů

-                 Schopnost práce v týmu

Pracovní náplň:

-                 Zpracování (výrobních) výkresů k sestavám od zákazníků a nalezení optimálního  výrobního řešení

-                 Úprava a modernizace  stávajících sestav výrobků

-                 Tvorba kusovníku

-                 Spolupráce s ostatními členy týmu

-                 Komunikace s oddělením výroby při zavádění nových výrobků

Nástup ihned nebo po dohodě

Nabízíme:

-          Možnost dalšího vzdělávání

-          13. plat dle výsledku hospodaření firmy

-          Příspěvek na stravování

-          Příspěvek na penzijní připojištění

-          Osobní konta ze sociálního fondu

-          Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu

-          Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce