Konstruktér

aktualizováno před 16 hodinami
SIMPLEHIRE Slavičín, Česko Hlavní pracovní poměr 35000 Kč Stravenky
Penzijní připojištění
13. plat
Firemní bezúročné půjčky
Personalista

Aleš Velisek (SIMPLEHIRE)

velisek@simplehire.cz
+420 731 133 990

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Výborná znalost CAD (3D prostředí Solid Works výhodou)
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Velmi dobrá orientace ve čtení strojírenské výkresové dokumentace
  • Důslednost, samostatnost a  spolehlivost v plnění svěřených úkolů
  • Schopnost práce v týmu

Pracovní náplň:

  • Zpracování (výrobních) výkresů k sestavám od zákazníků
  • Nalezení optimálního  výrobního řešení
  • Úprava a modernizace  stávajících sestav výrobků
  • Tvorba kusovníku
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Komunikace s oddělením výroby při zavádění nových výrobků

Nástup ihned nebo po dohodě

Nabízíme:

  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 13. plat dle výsledku hospodaření firmy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Osobní konta ze sociálního fondu
  • Bezúročné návratné  půjčky ze sociálního fondu
  • Vlastní rekreační zařízení, firemní kulturní a sportovní akce