Plánovač výroby

aktualizováno před 9 dny
SIMPLEHIRE Zlín HPP 40000 - 45000 Kč Notebook
Mobilní telefon
Školení
Stravenky
Penzijní připojištění
Personalista

Aleš Velisek (SIMPLEHIRE)

velisek@simplehire.cz
+420 731 133 990

Náplň práce:

  • Budete vytvářet výrobní plány, sledovat jejich plnění a provádět korekce.
  • Kontrolovat příchozí objednávky od zákazníků, materiál a kapacitu linek.
  • Zaznamenávat chybějící komponenty a vývoj opožděných zakázek.
  • Spolupracovat s výrobou na snižování skladových zásob.

Požadujeme:

  • Praxe na stejné či podobné pozici minimálně 4 roky.
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office Excel na úrovni pokročilých funkcí.
  • Zkušenosti se systémem Helios pro Vás budou výhodou.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Analytický a energický typ osobnosti.
  • Samostatnost a schopnost obhájit si v případě potřeby svá rozhodnutí.

Nabízíme:

  • Rozsáhlý systém benefitů k jednání.
  • Nadstandardní ohodnocení ve srovnání s obdobnými pracovními pozicemi.
  • Práce ve společnosti, která dbá na zdraví svých zaměstnanců.
  • Ocenění za dobře vykonanou práci a týmová podpora.
  • Otevřené dveře pro odborný a karierní růst.