Projektový manažer

aktualizováno před 9 dny
SIMPLEHIRE Zlín, Česko HPP 45 000,-
Personalista

Zdeněk Píštěk

pistek@simplehire.cz
+420 608 841 008

Projektový manažer / hlavní inženýr projektu

Náplň práce:

  • Řízení týmu pracovníků dočasně ustaveného na konkrétní zakázku.
  • Zajištění podkladů pro zpracování zakázky, řízení a organizace prací,
    odpovědnost za plnění termínů v souladu s uzavřenými smlouvami,
  • Aktivní spoluúčast na návrhu obchodních smluv.
  • Projednání řešení se zadavatelem, dotčenými účastníky investiční
    výstavby, případně dodavateli.
  • Při realizaci stavby odpovědnost za autorský dozor na stavbě

Základní předpoklady:

  • Alespoň 5 let praxe v projektování nebo 2 roky praxe na pozici PM/HIP
  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru,
  • Zkušenost s vedením pracovního týmu a projektů,
  • Orientaci v ekonomice projektové činnosti,
  • Znalost práce se software MS Project,
  • Autorizace ČKAIT výhodou,

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • 13. a 14. plat + bonusy podle úspěchu projektu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • A rozmanité volitelné benefity (stravenky, Flexi atd...)