SVÁŘEČ - MIG

aktualizováno před 25 dny
SIMPLEHIRE Slavičín HPP 22 000,-
Personalista

Aleš Velisek (SIMPLEHIRE)

velisek@simplehire.cz
+420 731 133 990

SVÁŘEČ, AŽ 160KČ

Náplň práce:

  • Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat.
  • Vyrovnání, upínání, přistehování, případně předběžná úprava obrobku s použitím všech nutných nástrojů nebo upínacích zařízení.
  • Provádění svařovacích prací v potřebné poloze, případně se zřetelem k plánům postupu svařování.
  • Konečná úprava svarů.
  • Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek.
  • Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací.

Požadujeme:

  • Hledáme vhodné kandidáty ze Slavičína a okolí 25 km na pozici svářeč
  • Hledáme jak zkušené kandidáty, tak i úplné nováčky, které jsme schopni zaučit
  • U zkušených kandidátů požadujeme znalost svařování MIG a praxi
  • U nováčku chceme ochotu pracovat, snahu, učenlivost
  • Odpovědnost a ochotu pracovat na směny (ranní směna od 6:00, odpolední směna od 14:00)
  • Důležitá je pro nás loajalita, technické myšlen a schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Mzda v návaznosti na pracovní výkony (pracovití mají okolo 160 Kč/h)
  • Odborná školení
  • Možnost ubytování pro dojíždějící
  • Pro nováčky možnost zaučení a získání svářečského průkazu
  • Široká řada benefitů (sociálních, věrnostních, apod.)
  • Nástup možný ihned