Technik GSM, VM - Slovenská republika

aktualizováno před 7 měsíci
Suntel Group, s.r.o. Zlín, Česko Hlavní pracovní poměr 35 000,- CZK měsíčně

Hledáme do našeho slovenského technického týmu nového parťáka, který se zapojí a pomůže nám s realizací projektů týkajících se telekomunikačních staveb. Hledáme technika, který má praxi v oboru telekomunikací, rozhodně praktické zkušenosti s prací ve výškách, má zájem se učit nové věci, snahu řešit problémy, a nebojí se nových výzev. Základna je v Košicích, práce ale především v terénu.

Co Vás čeká?

Vaší hlavní náplní práce bude instalace technologií základnových stanic mobilních sítí LTE, 3G, 2G a výstavba mikrovlnných spojů, dále montáž metalických a optických sdělovacích kabelů, montáž spojek rozvaděčů, měření, včetně nezbytné práce s dokumentací.

Pokud Vás to zajímá, nebojíte se výšek a často náročné práce, spojené s prací v těžkých klimatických podmínkách, určitě se nám ozvěte.

Přinášíme signál - tak proč se nespojit!

vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro – telekomunikace
výhodou vyhláška 50
výborný zdravotní stav, fyzická zdatnost – jde o náročnou práci v terénu, často v těžkých klimatických podmínkách
samostatnost – člověk si musí sám poradit, umět vyřešit problém, nebát se nových věcí
nezbytná manuální zručnost
určitá počítačová gramotnost – jedná se o zpracování a odesílání fotek, stahování a zpracování dat z měření, mailová komunikace
a hlavně chtít pracovat a snaha se učit
Nabízíme
práce ve zdravé a dynamicky se rozvíjející společnosti
dostatečný prostor pro seberealizaci
odpovídající platové ohodnocení, bonusy
služební vůz, mobilní telefon
občerstvení na pracovišti, stravenky
účast na firemních akcích