Strojní zámečník

aktualizováno před 7 měsíci
TECNIMETALCZ Zlín HPP 125,- CZK za hodinu
Personalista

personální

personalni@tecnimetal.cz
737510095

Požadavky

* Přijmeme šikovného strojaře - zámečníka, který umí číst výkresy a na základě technologického postupu je schopen poskládat jednodušší strojní celky a udělat na nich zámečnické práce typu: vrtání, řezání, broušení apod.
* Ideální je vyučení v oboru zámečník, obráběč kovů či předchozí zkušenost v oboru.
* Manuální zručnost, samostatnost, aktivita.

Nabídka

• 25 dnů dovolené, tj. 5 dnů placené dovolené navíc.
• Pouze ranní směna 6:00 až 14:30.
• Placené přesčasy 25% navíc do mzdy.
• Oběd pro zaměstnance za 34 Kč, zbytek z ceny oběda hrazen společností. Na výběr je ze 4 jídel.
• Příplatky za přesčas.
• Zaškolení a hrazení certifikací
• Dotovaný kávovar automaty na vodu.
• Denní místnost, nové zázemí.
• 13. plat v návaznosti na hospodaření firmy.

Pracovní náplň

* Čtení technických podkladů a následné kompletování našich produktů.
* Rozměřování a opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, nýtováním, bodováním, vrtáním, zabrušováním a osazováním.
* Servisní zásahy.
* Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení.
* Ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek.