ALGECO
Spytihněv

Založení společnosti
Založeno
1998
Obor činnosti
Obor činnosti
Stavebnictví Manuální práce, práce ve výrobě/montáže
Představení společnosti

Společnost ALGECO je spolehlivým dodavatelem modulárních staveb a zodpovědným partnerem stovek spokojených zákazníků. Mimo Obytné kontejnery, Stavební buňky a Skladové kontejnery dodáváme také kompletní Modulární stavby firemních či školských zařízení. Kancelářské prostory, Skladové kontejnery, Vybavení staveniště a kompletní servis pro Eventy. Nedílnou součástí našeho portfolia je také komplexní Servis 360°.

Ve společnosti ALGECO respektujeme a oceňujeme rozmanitost, jsme nadšeni pro naše lidi, zákazníky a planetu.

Rozvíjíme prostředí, kde je rozmanitost oceňována, procesy jsou nastaveny spravedlivě a každý cítí pocit sounáležitosti.

Zavázali jsme se vybudovat firemní kulturu, která spojuje to nejlepší z našich lidí a jejich jedinečných schopností, zkušeností a dovedností. Tvoříme prostředí, kde se lidé mohou rozvíjet a vzkvétat.

 

Připojíte-li se k týmu ALGECO,  budete moci uplatňovat a rozvíjet své znalosti a dovednosti, budete plnohodnotnou součástí týmu, který má důležitou roli v inovaci a budování lepší budoucnosti a zároveň tvoří hodnoty pro naše zákazníky, zaměstnance, společnost a planetu.

VIDEA

KONTAKT

ALGECO
Spytihněv 586
Spytihněv 76364

tel: 739 324 263
https://www.algeco.cz/
hiring.cz@algeco.com