RPG Recycling
Uherský Brod

Představení společnosti

REC Group je parta  lidí, která buduje svobodnou firmu, která bude majákem ve světě recyklace a ekologické osvěty. Firmy, které na tom intenzivně spolupracují s námi jsou KOVOSTEEL Recycling, STEELMET, RPG Recycling, GELPO, A-GLASS Recycling, DZO a A-ORTO. Velikost skupiny nikdy nebyla naším hlavním cílem; od začátku chceme být uznávaní mezi všemi. Našimi zákazníky, lidmi, kteří s námi pracují a našim okolím. Chceme, aby setkání s námi bylo pro všechny zážitkem, který dělá den hezčí. Proto se kolem sebe stále díváme po skvělých lidech, kteří by se k nám přidali a pomohli nám být ještě lepší.

Aktuální volné pozice naleznete na začátku této stránky. Pokud tam žádná není a umíš skvěle něco jiného čti klidně dál…

Pokud si myslíte, že byste byli přínosem, napište nám proč, a co byste chtěli v REC Group dělat. Dobrá rada: Na zprávy s obsahem „budu dělat cokoli“ nereagujeme. Chceme lidi, kteří mají vášeň pro to, co dělají a jsou v tom fakt výborní. Buďte hodně konkrétní a přesvědčte nás, že Vás chceme. Pozici nazýváme JAKÁKOLIV.

Pokud nás Váš motivační dopis osloví, pozveme Vás k nám a zkusíme nalézt průnik našich očekávání. Na kolik otázek se zeptáte, tolik odpovědí dostanete. Čas není žádný problém, dáme Vám ho tolik, kolik budete potřebovat. Umíme poskytnout přístřeší, kávu, čaj i oběd. Na konci tohoto období si probereme, co chcete přinést společnosti a co společnost může přinést Vám. Vše je samozřejmě zdarma :-)

KONTAKT

RPG Recycling
Vazová 2143
Uherský Brod 68801